close
تبلیغات در اینترنت
ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند

رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
  • اخبار
  • اطلاعیه ها
  • مصاحبه ها
  • آخرين اخبار:
    پنجشنبه 29 شهریور 1397
    ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند
    ورزشکاران ناشنوای دختر اردبیلی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستادند
    تاریخ ارسال: پنجشنبه 09 ارديبهشت 1395 تعداد بازدید: 73


    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل در مسابقات قهرمانی دو و میدانی ورزشکاران ناشنوای دختر کشور که به میزبانی شهرستان اردبیل برگزار شد ورزشکاران اردبیلی قهرمان شدند.

    این مسابقات که با رقابت ۷۰ ورزشکار دو و میدانی کار دختر ناشنوای کشور در محل مجموعه ورزشی تختی اردبیل با حضور ۱۵ تیم از ۱۵ استان  آغاز شده بود، با شناخت نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد

    در این مسابقات 13 رشته ورزشی از جمله پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، پرش طول، صد متر مانع، پرتاب دیسک، پرتاب نیزه، دو پنج هزار متر، دو ۴۰۰ متر، دو ۸۰۰ متر و دو هزار و ۵۰۰ متر آماده سازی شده بود که نتایج آن بصورت تیمی و انفرادی به شرح ذیل می باشد.

     در ماده 100متر، منصوره یزدانی از یزد مقام اول،سمیرا یزدانی از یزد دوم و راضیه میرزایی از اصفهان سوم شدند  

     در ماده 200متر:مریم عبدی فرد از اردبیل ، صفورا یزدانی از یزد و خدیجه خان بابائی از قزوین مقام های اول تا سوم را صاحب شدند

     در ماده 400متر نیز مریم عبدی فر از اردبیل ،زهرا رئیسی از یزد و سحر قربانی از مرکزی بترتیب مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند 

     در ماده 800متر زهرا رئیسی از یزد اول ، سحر قربانی از مرکزی دوم و رقیه نوری از اردبیل سوم شدند.

     در ماده 1500متر  مهشید غزنویان از قزوین اول ، لیلا نوری از اردبیل دوم و فاطمه جلالوندی از مرکزی سوم شدند.

     در ماده 5000متر مهشید غزنویان ازقزوین اول شد و خدیجه مولایی از اردبیل  و فاطمه جلال وندی از مرکزی بترتیب دوم و سوم شدند.

       همچنین در ماده 10000متر خدیجه مولایی از اردبیل اول  ، اعظم سهل آبادی از مرکزی دوم و سمیرا محمد پور از اردبیل سوم شدند.

     در ماده 100متر مانع  نیز فاطمه شیر شکن از قزوین، پریسا وکیلی از اذربایجان شرقی و افسانه صاحبی اذربایجان شرقی بتریتب اول تا سوم شدند.

     در رشته پرش طول صغری ربیعی از تهران  ، سمیرا یزدانی از یزد و مرضیه کریمی از قم حائز مقام های اولی تا سومی شدند.

     در پرش ارتفاع نیز  فاطمه منتظری از یزد اول    ، لیلا نوری ازاردبیل دوم و مرضیه کریمی از قم سوم شدند.

     در پرتاب وزنه مونا شیری از تهران اول، پرور منصوری از اردبیل دوم ، اعظم سهل آبادی از مرکزی سوم شدند.

     در پرتاب دیسک پرور منصوری از اردبیل اول  ، مونا شیری از تهران دوم و اقدس ماهوش از اصفهان سوم شدند.

     در پرتاب نیزه زهرا سلمانی اصفهان اول ، سحر السادات حسینی نژاد از یزد دوم و اقدس ماهوش از اصفهان سوم شدند.

     همچنین در مجموع تیمی  نیز استانهای  اردبیل با 56امتیاز اول، یزد 50امتیاز دوم، اصفهان32امتیاز سوم ، قزوین 31امتیاز چهارم و مرکزی 21امتیاز پنجم شدند و بترتیب بر سکوی قهرمانی ایستادند.

     



    ارسال دیدگاه
    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتیرفرش کد امنیتی
    نظرسنجی
    نظر شما در مورد کیفیت و محتوای وب سایت و همچنین خدمات ارائه شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان چیست؟



    اوقات شرعی
    اوقات شرعی
    آمار سایت
    کاربران حاضر: 2
    بازدید امروز: 28
    بازدید دیروز: 2,065
    ورودی موتور جستجو: 3
    بازدید کل: 464,068
    دیدگاه ها: 0
    کل پست ها: 1681