close
تبلیغات در اینترنت
نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل

رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
  • اخبار
  • اطلاعیه ها
  • مصاحبه ها
  • آخرين اخبار:
    سه شنبه 26 تیر 1397
    نتایج مسابقات شنا آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال به میزبانی شهرستان اردبیل


    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل در رشته شنا به میزبانی شهرستان اردبیل با حضور 43 ورزشکار از شهرهای اردبیل(2 تیم)،پارس آباد،خلخال،نیر و بیله سوار روز سه شنبه 16 شهریور ماه در سالن استخر شهید رجب زاده برگزار گردید که اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است 


    - رده سنی 10 و زیر10  سال 


    * رشته 50 متر کرال سینه

    امیر محمد قربانی از اردبیل (مقام اول) – آروین فکور از اردبیل(مقام دوم) – امیررضا اسرافیلی از اردبیل (مقام سوم)

    * رشته 50 متر قورباغه

    امیرمحمد قربانی از اردبیل (مقام اول) – امیر رضااسرافیلی از اردبیل (مقام دوم) – امیرحسین نوری از اردبیل (مقام سوم)

    * رشته 25 متر کرال پشت

    امیر علی باقری از اردبیل (مقام اول) – امیررضا هاشمی از اردبیل (مقام دوم) – آرین قنبرزاده از نیر (مقام سوم)

    * 25 متر پروانه:

    امیرعلی باقری از اردبیل (مقام اول) – آروین فکور از اردبیل (مقام دوم) – شهریار جلیل زاده از نیر (مقام سوم)

     

    - رده سنی 11 و 12 سال

     

    * رشته 50 متر کرال سینه

    علی پورمحمدی از اردبیل (مقام اول) – محمد محسنی از اردبیل (مقام دوم) – محمدرضا پناهی از اردبیل (مقام سوم)

    * رشته 50 متر قورباغه

    محمدرضا پناهی از اردبیل (مقام اول) – علی پورمحمدی از اردبیل (مقام دوم) – محمدرضا علیزاده از مشگین شهر (مقام سوم)

    * رشته 50 متر کرال پشت

    محمد محسنی از اردبیل (مقام اول) – هادی پناه زاده از مشگین شهر (مقام دوم) – طاها پرویزی از اردبیل (مقام سوم)

    * 25 متر پروانه

    آروین آذری از اردبیل (مقام اول) – محمدرضا علیزاده از مشگین شهر(مقام دوم) – ایلیا شهبازعلیزاده از اردبیل (مقام سوم)

     

    - رده سنی 13 و 14 سال

     

    * رشته 50 متر کرال سینه

    مسعود خدایی از اردبیل(مقام اول) – مهدی امیرزاده از مشگین شهر (مقام دوم) – امیررضا درخشنده از اردبیل (مقام سوم)

    * رشته 50 متر قورباغه

    علی نظری از اردبیل (مقام اول) – پویا بذل از اردبیل (مقام دوم) – مهدی امیرزاده از مشگین شهر (مقام سوم)

    * رشته 50 متر کرال پشت

    مسعود خدایی از اردبیل (مقام اول) – امیررضا درخشنده از اردبیل (مقام دوم) – علی آقازاده از پارس آباد (مقام سوم)

    * 50 متر پروانه

    علی نظری از اردبیل (مقام اول) – پویا بذل از اردبیل (مقام دوم) – امیرحسین سیف اللهی از اردبیل (مقام سوم)


     





    ارسال دیدگاه
    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتیرفرش کد امنیتی
    نظرسنجی
    نظر شما در مورد کیفیت و محتوای وب سایت و همچنین خدمات ارائه شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان چیست؟



    اوقات شرعی
    اوقات شرعی
    آمار سایت
    کاربران حاضر: 1
    بازدید امروز: 97
    بازدید دیروز: 317
    ورودی موتور جستجو: 4
    بازدید کل: 438,328
    دیدگاه ها: 0
    کل پست ها: 1681