close
تبلیغات در اینترنت
نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل

رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
  • اخبار
  • اطلاعیه ها
  • مصاحبه ها
  • آخرين اخبار:
    سه شنبه 27 شهریور 1397
    نتایج مسابقات دو و میدانی آقایان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل


    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل در رشته دو و میدانی به میزبانی شهرستان اردبیل با حضور 52 ورزشکار از شهرهای اردبیل،پارس آباد،مشگین شهر،گرمی ،خلخال ، نیر،نمین،سرعین روز چهارشنبه 17 شهریور ماه درپیست دو و میدانی مجموعه ورزشی تختی  برگزار گردید که اسامی نفرات و تیمهای برتر به شرح ذیل است

    ماده دو 100 متر

    میثم آقاجانی از نمین(مقام اول) – امیررضا عباس زاده از نمین (مقام دوم) – حسام حضرتی از اردبیل(مقام سوم)

    دو 400 متر

    شایان درخشان از اردبیل(مقام اول) – محمدحسین صفری از خلخال(مقام دوم) – پیمان قربانی از گرمی (مقام سوم)

    دو 800 متر

    احسان احدی از اردبیل(مقام اول) – امین جهانگیری از نمین (مقام دوم) – علیرضا اسکندری از خلخال(مقام سوم)

    دو 1500 متر

    مهدی رحیمی از خلخال(مقام اول) – یوسف نصیری از اردبیل(مقام دوم) – مهدی وطن خواه از گرمی (مقام سوم)

    پرش طول

    امیر رضا عباس زاده از نمین(مقام اول) – میثم درگاهی از نمین(مقام دوم) – محمد حیدری از گرمی(مقام سوم)

    پرتاب وزنه

    مهدی کلانتری از پارس آباد (مقام اول) – کیامهر قربانی از پارس آباد(مقام دوم) – رسول داداشی(مقام سوم)

    پرتاب دیسک

    یوسف علیپور از مشگین شهر(مقام اول) – کیامهر قربانی از پارس آباد (مقام دوم) – محمدباقر قربانزاده از پارس آباد(مقام سوم)

    100*4 امدادی

    تیم اردبیل (مقام اول) – تیم گرمی(مقام دوم) – تیم نمین(مقام سوم)


    در نتایج تیمی نیز تیم شهرستان اردبیل (مقام اول) – تیم شهرستان نمین (مقام دوم) و شهرستان پارس آباد (مقام سوم) این دوره از مسابقات را از آن خود کردند 



    ارسال دیدگاه
    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتیرفرش کد امنیتی
    نظرسنجی
    نظر شما در مورد کیفیت و محتوای وب سایت و همچنین خدمات ارائه شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان چیست؟



    اوقات شرعی
    اوقات شرعی
    آمار سایت
    کاربران حاضر: 1
    بازدید امروز: 131
    بازدید دیروز: 131
    ورودی موتور جستجو: 13
    بازدید کل: 461,862
    دیدگاه ها: 0
    کل پست ها: 1681