close
تبلیغات در اینترنت
نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
  • اخبار
  • اطلاعیه ها
  • مصاحبه ها
  • آخرين اخبار:
    چهارشنبه 27 تیر 1397
    نتایج مسابقات کشتی آزاد دومین المپیاد ورزشی زیر16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل


    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل در رشته کشتی آزاد به میزبانی شهرستان اردبیل با حضور 80 ورزشکار از شهرهای اردبیل(2 تیم)،خلخال،نیر،گرمی،نمین،سرعین،پارس آباد،مشگین شهر و بیله سوار روز جمعه 19 شهریور ماه در سالن شهید آسمانی مجموعه ورزشی تختی برگزار گردید که  اسامی نفرات برتر  هر اوزان به شرح ذیل است:

     وزن 42 کیلوگرم:

    محسن ابراهیمی از اردبیل(مقام اول) – ابراهیم قربان زاده از پارس آباد (مقام دوم) – سعید غزنوی از اردبیل (مقام سوم)

    وزن 46 کیلوگرم:

    مهدی وهاب زاده از پارس آباد(مقام اول)  – امیرصفری از اردبیل (مقام دوم) – آرین سجودی از بیله سوار (مقام سوم)

    وزن 50 کیلوگرم:

    سینا خداقلیزاده از پارس آباد (مقام اول) – علی عباسی از اردبیل(مقام دوم)  – پویا اسدزاده از مشگین شهر(مقام سوم)

    وزن 54 کیلوگرم:

    محمد هادی آذرخرداد از اردبیل (مقام اول) – آرش کریمی از اردبیل(مقام دوم)  – حمیدرضا اشرفی از نیر و علی حسین زاده از بیله سوار (مشترکا مقام سوم)

    وزن 58 کیلوگرم:

    علیرضا نظری از مشگین شهر(مقام اول)  – علی عابدی از اردبیل(مقام دوم)  – فرزاد آقایی از پارس آباد(مقام سوم)

    وزن 63کیلوگرم:

    مهدی پورسیف از اردبیل(مقام اول)  – پویا اعظمی از بیله سوار(مقام دوم)  – مرتضی درخشان از خلخال (مقام سوم)

    وزن 69 کیلوگرم:

    عرفان غلامی از اردبیل(مقام اول)  – رضا سبلانی از اردبیل(مقام دوم)  – هادی عظیم زاده از بیله سوار(مقام سوم)

    وزن 76 کیلوگرم:

    امیرحسین کیانی از گرمی (مقام اول) – محمدرضا بهرام زاده از اردبیل(مقام دوم)  – علی واحدی از نیر و سیدنیما مدنی از خلخال(مشترکا مقام سوم)

    وزن 85 کیلوگرم:

    پیمان مرادی از گرمی(مقام اول)  – مهدی جعفری از اردبیل(مقام دوم)  – سید اسماعیل فاضلی از مشگین شهر و صادق کلانتری از بیله سوار (مشترکا مقام سوم)

    وزن 100 کیلوگرم:

    حمیدرضا دهقان از نمین(مقام اول) – میلاد حسین پور از  بیله سوار(مقام دوم) – مجید قهرمان روزگار از اردبیل(مقام سوم)

     

    در نتایج تیمی نیز تیم اردبیل با 93 امتیاز (اول) – بیله سوار با 61 امتیاز(دوم)  و پارس آباد با 51 امتیاز (سوم) شدند




    ارسال دیدگاه
    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتیرفرش کد امنیتی
    نظرسنجی
    نظر شما در مورد کیفیت و محتوای وب سایت و همچنین خدمات ارائه شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان چیست؟



    اوقات شرعی
    اوقات شرعی
    آمار سایت
    کاربران حاضر: 4
    بازدید امروز: 2,071
    بازدید دیروز: 419
    ورودی موتور جستجو: 21
    بازدید کل: 440,721
    دیدگاه ها: 0
    کل پست ها: 1681