close
تبلیغات در اینترنت
نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل

رسول خدا (ص): خشنودی خداوند در رضایت و خشنودی پدر و مادر است و خشم خداوند در غضب و خشم آنان است.
  • اخبار
  • اطلاعیه ها
  • مصاحبه ها
  • آخرين اخبار:
    سه شنبه 27 شهریور 1397
    نتایج مسابقات تکواندو بانوان دومین المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان به میزبانی شهرستان اردبیل


    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل دومین دوره مسابقات المپیاد ورزشی زیر 16 سال استان اردبیل در بخش بانوان در رشته تکواندو به میزبانی شهرستان اردبیل با حضور 28 ورزشکار از شهرهای اردبیل(2تیم)،خلخال،نیر،پارس آباد روز شنبه 20 شهریور ماه در مجموعه ورزشی رضازاده برگزار گردید که اسامی نفرات برتر هر اوزان به شرح ذیل است:

    وزن اول:

    سپیده شهبازی از شهرستان نیر (مقام اول)

    وزن سوم :

    کیمیا خانزاده از اردبیل الف (مقام اول)  – فاطمه نصیروند از پارس آباد (مقام دوم) –مریم جعفرزاده از مشگین شهر (مقام سوم)

    وزن چهارم :

    مریم نعمتی از اردبیل الف (مقام اول) – فاطمه مهدویان از پارس آباد(مقام دوم)

     وزن  پنجم:

    نسترن فرهادی از نیر (مقام اول)

    وزن ششم :

    سارا بیگناه از اردبیل الف(مقام اول) – مریم برومند از نیر(مقام دوم)  – زهرا آقایی از پارس آباد و محدثه رحیمی از خلخال (مشترکا مقام سوم)

    وزن هفتم:

    ثنا عبدی از اردبیل الف (مقام اول) – مهسا عبدی از نیر(مقام دوم)  – شادی کریم پور از خلخال و آیدا علیرضا پور از اردبیل (مشترکا مقام سوم)

    وزن هشتم :

    سحر حاجی زاده از اردبیل الف (مقام اول) – بیتا پیری از اردبیل ب (مقام دوم)  – کیمیا جوادیان از پارس آباد (مقام سوم)

    وزن نهم:

    ثنا نیک نژاد از اردبیل ب (مقام اول) – مینا محب الماس از اردبیل الف (مقام دوم)

    وزن دهم :

    کیمیا دانشور از اردبیل الف (مقام اول) – مهدیه میرزایی از اردبیل ب (مقام دوم) – سودا مهربانی فر از مشگین شهر و میترا سبز علی از پارس آباد (مشترکا مقام سوم)

         




    ارسال دیدگاه
    نام
    ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
    وبسایت
    :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
    نظر خصوصی
    مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
    کد امنیتیرفرش کد امنیتی
    نظرسنجی
    نظر شما در مورد کیفیت و محتوای وب سایت و همچنین خدمات ارائه شده توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان چیست؟



    اوقات شرعی
    اوقات شرعی
    آمار سایت
    کاربران حاضر: 2
    بازدید امروز: 169
    بازدید دیروز: 131
    ورودی موتور جستجو: 13
    بازدید کل: 461,900
    دیدگاه ها: 0
    کل پست ها: 1681